Answear – Najlepsze wrażenia z zakupów

Answear to internetowy sklep odzieżowy, który powstał w 2011 roku. Wearco Sp. z oo, znana polska firma specjalizująca się w rynku Elektronicznych Zakupów i Domów Wysyłkowych prowadzi sklep.

Od momentu powstania osiem lat temu firma Answear ewoluowała od siły do ​​siły. Firma Answear rozszerzyła swoją działalność na Europę Wschodnią w 2014 roku, uruchamiając strony internetowe Answear.cz i Answear.sk. Firma Answear rozszerzyła się w 2015 roku wraz z uruchomieniem Answear.ua i Answear.ro. Jako europejski klient, Answear jest obecnie uważany za szanowane miejsce zakupów zarówno modnych, jak i tradycyjnych trendów w modzie. Firma oferuje różnorodne stylowe artykuły dla mężczyzn, kobiet i dzieci, w tym odzież, obuwie i akcesoria.

Na pewno znajdziesz coś dla siebie wśród ponad 300 marek, które noszą, w tym zarówno znane, jak i mniej znane firmy. Nie chwalimy Answear bez powodu. Firma otrzymała wiele nagród. W ciągu nieco ponad 8 lat działalności zdobył ponad 40 wyróżnień i certyfikatów w kategoriach takich jak jakość produktu, jakość usług, bezpieczeństwo platformy, innowacyjność i wiele innych.

Retail marketing awards (2011), Webstar Strona roku (2011), Firma roku (2011) w Plebiscycie Standard Internetu, Fashion Website of the year (2012), Gwiazda Jakości obsługi (2015), Innowacje w e-commerce nagrody (2017), E-Commerce Poland awards 2018 (kategoria najlepszej kampanii) przez Izbę Gospodarczą e-commerce Polska.

Answear oferuje się jako miejsce, w którym można znaleźć najnowsze trendy lub ponadczasowe style w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej.

Kluczowe pytanie brzmi, czy to naprawdę reklama, czy też Answear to rzeczywiście fajne miejsce na zakupy według aktualnych trendów i klasycznych wzorów. Jeśli mają towar, czy oferują również usługi, których oczekiwalibyśmy od idealnego i współczesnego sprzedawcy mody online (takie jak łatwy proces zamawiania, szybka wysyłka, proste zwroty i doskonała obsługa klienta)? Po pierwsze, czy produkty Answear są autentyczne?

To badanie Answear przeanalizuje Answear, aby zaoferować wiedzę niezbędną do odpowiedzi na te pytania i nie tylko.

Answear jest szanowanym internetowym sprzedawcą mody. Nie jest to oszustwo, ponieważ bez trudu otrzymasz każdy przedmiot, który kupisz w sklepie. A sklep nie kradnie pieniędzy swoich klientów ani nie dokonuje nieautoryzowanego wykorzystania informacji o ich kartach kredytowych.

Answear Recenzja w skrócie

  • Strona internetowa Answear to www.answear.com
  • Internetowy sklep odzieżowy oferujący odzież, obuwie i akcesoria dla kobiet, mężczyzn i dzieci.
  • Oferuje ponad 300 marek produktów
  • Dostarcza towar do lokalizacji na terenie Unii Europejskiej,
  • Darmowa wysyłka jest dostępna
  • Zwrot pieniędzy następuje za pomocą oryginalnej metody płatności, jeśli zwrot zostanie dokonany w ciągu 30 dni od dostawy.
  • Akceptowane są następujące metody płatności: karty kredytowe/debetowe, przelewy bankowe, PayPal, za pobraniem
  • Skontaktuj się z nami telefonicznie (0 801801569, i 12 3122727), e-mailem ([email protected]) lub pocztą

Czy Answear jest legalne?

Również bezpieczny jest Answear.Com więcej, zasadność napisania tej recenzji. Powinieneś również upewnić się, że sklep internetowy, z którego będziesz korzystać do zakupów, jest bezpieczny. Bezpieczny sklep jest w stanie chronić poufne informacje, które mu udostępniasz. Korzystając ze sklepu internetowego, podasz swoje dane osobowe i dane karty kredytowej. Powinieneś upewnić się, że te informacje są dobrze chronione, ponieważ ich utrata może narazić Cię na cyberprzestępców.

Według Answear stosują różne środki bezpieczeństwa informatycznego i organizacyjnego, aby zminimalizować ryzyko wycieku, zniszczenia i dezintegracji danych. Te środki informatyczne obejmują system zapory ogniowej, systemy antywirusowe i antyspamowe, wewnętrzne procedury dostępu, przetwarzanie danych i odzyskiwanie awaryjne oraz wielopoziomowy system tworzenia kopii zapasowych.

Na przykład firma Answear korzysta z bezpiecznego protokołu i szyfrowania (HTTPS/SSL), a ich sklep internetowy jest chroniony za pomocą zapory aplikacji sieciowej (WAF) i systemów obrony przed atakami DDoS.

Jeśli te informacje nie wzbudzają zaufania, należy wziąć pod uwagę, że firma Answear została doceniona i nagrodzona za bezpieczną platformę e-commerce. Answear został na przykład laureatem konkursu „Bezpieczny Esklep 2013” ​​promującego wdrażanie etycznych praktyk biznesowych w e-commerce przez sprzedawców internetowych. Dlatego można śmiało stwierdzić, że Answear jest godnym zaufania internetowym sprzedawcą mody.

Cechy szczególne

Osobisty klient

Chcesz kupić artykuły modowe, ale nie wiesz, co kupić. Nie martw się; Answear pozostaje Twoim celem modowym.

W 2015 roku firma Answear wprowadziła program „Personal Shopper”. Jest to Doradca Stylu, gdzie konsument otrzymuje bezpłatną konsultację z profesjonalnym stylistą, który udziela wskazówek, co wybrać z bogatej oferty sklepu.

Klub Answear

Answear Club” to klub lojalnościowy dla klientów. Według Answear ten program lojalnościowy jest inny niż wszystkie, ponieważ „zapewnia realne korzyści”.

Jako członek Answear Club 10% każdego dokonanego przez Ciebie zakupu online zostanie przelane na Twoje konto Club. Możesz wykorzystać gotówkę w dowolnym momencie, aby odliczyć do pięćdziesięciu procent następnego zakupu. Oznacza to, że jako członek Answear Club zapłacisz tylko połowę ceny za swój zakup.

Szczegółowe zasoby kupujących

Brak możliwości wizualnego obejrzenia rzeczy przed zakupem jest cechą charakterystyczną zakupów online. Jednak nawet przy dokonywaniu zakupów „na ślepo” dostawcy udostępniają narzędzia, które pomogą Ci w dokonywaniu osądów zakupowych. Typowymi przykładami są opisy produktów i zdjęcia.

Im bardziej szczegółowe są te materiały, tym bardziej wspomagana jest twoja ocena. Co ciekawe, Answear oferuje niezwykle obszerne opisy produktów i zdjęcia. Answear nie oszczędza żadnych informacji w swoich opisach produktów; znajdziesz wszystko, od składu materiałów i wymiarów po kod producenta.

W przypadku zdjęć odkryjesz wiele obrazów z różnych kątów/widoków (przód, tył, bok); zdjęcia na modelach, dzięki którym można zobaczyć, jak ubranie będzie wyglądać na prawdziwej osobie; oraz powiększone obrazy guzików, zamków błyskawicznych, metek, wykończeń itp. odzieży.

To prawda, że ​​prawie wszyscy sprzedawcy mody udostępniają zdjęcia produktów i informacje, aby pomóc klientom, ale oferta Answear jest znacznie lepsza. Treści wideo to kolejny zasób, który można znaleźć w większości produktów Answear. Niewiele butików modowych stosuje technologię wideo, ale jest to kluczowe, ponieważ wyświetla przedmiot ze wszystkich perspektyw w zwolnionym tempie.

Jeśli obraz jest wart tysiąca słów, to film jest wart tysiąc razy więcej obrazów. Dzięki technologii wideo będzie prawie tak, jakby przedmiot znajdował się przed twoimi oczami, eliminując większość ślepoty związanej z zakupem.

Produkty

Zakres produktów

Idealny sprzedawca odzieży powinien oferować szeroki wybór artykułów. Nie oznacza to, że sklep powinien być uniwersalnym sklepem, ale nawet w przypadku specjalizacji sklep oferowałby różnorodne produkty w ramach tej specjalizacji.

Możesz kupić wszystkie swoje rzeczy związane z modą w jednym miejscu i zaoszczędzić pieniądze, kupując hurtowo lub składając pojedyncze zamówienie, zamiast wysyłać wiele zamówień z osobnych sklepów.

Oferowanie produktów modowych (odzieży, butów i akcesoriów) dla całej rodziny (kobiet, mężczyzn i dzieci) jest mocną stroną Answear. W Answear dostępne są trzy kategorie produktów: Ona, On i Dzieci.

Rozmiar zapasów

Oprócz posiadania sklepu z ogromnym wyborem produktów, potrzebujesz również dużej ilości każdego produktu w magazynie. Na przykład, kupując sukienkę, lepiej mieć duży wybór, a nie tylko dwie lub trzy opcje. Wynika to z faktu, że przy większych zasobach masz większe szanse na znalezienie przedmiotów, które odpowiadają Twoim preferencjom i budżetowi.

W tym sensie firma Answear sprawdza się stosunkowo dobrze, ponieważ każda kategoria produktów zawiera setki towarów. Bez względu na rodzaj produktu lub kategorię (ona, on lub dziecko) znajdziesz duży asortyment, który spełni wszystkie Twoje wymagania dotyczące wyboru.

Answear jest w stanie zaoferować duży wybór, ponieważ pozyskuje swoje produkty od wielu producentów. Armani Exchange, Calvin Klein, Camper, Columbia (Sportswear Company), Native, Pinko, Pollini, Tommy Hilfiger, Versace, Lacoste, Diesel, Steve Madden, US Polo, Scotch & Soda, Marc O’Polo, Trussardi, Michael Kors, Timberland , Fossil, Ralph Lauren, Armani i inne należą do reprezentowanych marek.

Metoda płatności

Będziesz potrzebować platformy e-commerce z prostą procedurą zakupu. Ponieważ nie chcesz być w sytuacji, w której chcesz zapłacić za zamówienie, ale żadna z alternatyw płatności akceptowanych przez sklep nie jest dla Ciebie dostępna, jest to wspomagane różnymi metodami płatności.

Do zakupów online można używać kart kredytowych i debetowych, takich jak Visa, Mastercard, Diners Club, Discover, POLCARD, JCB i Maestro. Możesz także zapłacić przelewem elektronicznym i konwencjonalnym; podczas składania zlecenia zostanie wyświetlona lista dostępnych banków e-przelewów. Ponadto firma Answear akceptuje płatności PayPal i płatność przy odbiorze (w niektórych punktach odbioru)

Większość płatności jest dokonywana za pomocą kart kredytowych i kończy się w ciągu kilku minut, ale tradycyjne przelewy bankowe mogą wymagać weryfikacji od dwóch do trzech dni.

Wysyłka

Oceniając sprzedawców internetowych pod kątem dokonywania zakupów, wysyłka jest istotnym czynnikiem do rozważenia. Zastanów się, czy sklep wysyła do Twojego kraju, ile czasu zajmuje dostarczenie sklepu i ile kosztuje usługa dostawy.

Miejsca docelowe wysyłki

Nie trzeba dodawać, że nie powinieneś robić zakupów w firmie, która nie dostarcza do Twojej lokalizacji; trudno będzie uzyskać przesyłkę. W związku z tym powinieneś poszukać sklepu, który wysyła przesyłki do wielu obszarów międzynarodowych, aby zwiększyć prawdopodobieństwo, że Twoja lokalizacja zostanie objęta.

Answear nie prowadzi wysyłki za granicę, jednak oferuje więcej opcji wysyłki niż wielu innych sprzedawców internetowych, którzy koncentrują się na rynkach krajowych. Oprócz rodzimego rynku (Polska), Answear zaopatruje większość regionów Unii Europejskiej. Do tych krajów należą Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Malta, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Włochy, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja i Węgry.

Jeśli pochodzisz ze Stanów Zjednoczonych lub innego regionu świata poza Europą, musisz znaleźć inny internetowy sklep z modą.

Zwroty

Po zwróceniu produktu do Answear będziesz chciał jak najszybciej otrzymać zwrot pieniędzy. Dlatego powinieneś poszukać sprzedawcy, który przetwarza i wydaje szybko zwroty. Według Answear termin zwrotu płatności wynosi od 5 do 14 dni.

Oznacza to, że otrzymasz zwrot pieniędzy od Answear w ciągu 14 dni od otrzymania przez sklep zwróconego przedmiotu. Możesz łatwo znaleźć sklepy, których przetwarzanie zwrotów zajmuje nawet miesiąc, więc jeśli firma Answear wywiąże się z tego, stanie się jednym z najszybszych sprzedawców detalicznych pod względem przetwarzania zwrotów.

Answear dokonuje zwrotu pieniędzy przy użyciu oryginalnej formy płatności. Jeśli jednak zapłaciłeś za przedmiot za pomocą opcji za pobraniem (COD), będziesz musiał podać numer konta, na który zostanie zaksięgowany zwrot pieniędzy. To szczęście, że Answear przetwarza zwroty jako przelewy gotówkowe za pośrednictwem metody płatności, ponieważ umożliwia to dokonanie zakupu w innym miejscu. Jest to preferowane w przypadku sklepów, które zapewniają zwroty wyłącznie jako kredyt sklepowy i ograniczają jego wykorzystanie do zakupów dokonanych w sklepie.

Obsługa klienta

Niewątpliwie znajdą się klienci z problemami związanymi z zamówieniem. Jeśli rozumiesz, jak ważne jest przygotowanie się na deszczowe dni, zdasz sobie sprawę, że nie powinieneś czekać, aż będziesz mieć problemy z zamówieniem, aby upewnić się, że sklep internetowy, z którego chcesz skorzystać, zapewnia obsługę klienta. Jako minimum możesz mieć pytania dotyczące sklepu i jego usług, a będziesz potrzebować sklepu, który zapewni wymagane odpowiedzi.

Część FAQ na stronie Answear jest pierwszym miejscem, w którym można znaleźć odpowiedzi. Przekonasz się, że ten obszar dotyczy różnych problemów, w tym wysyłki, zwrotów, akceptowanych metod płatności, programu lojalnościowego i innych.

Answear świadczy usługi telefoniczne, e-mailowe i pocztowe w celu bezpośredniej komunikacji z obsługą klienta. Adres do korespondencji pocztowej to: ul. Zjazd 11, 30 – 525 Kraków. Biorąc pod uwagę, że czas odpowiedzi będzie bardzo długi, możesz skorzystać z usługi e-mail pod adresem [email protected]. Możesz również skontaktować się z Answear za pośrednictwem formularza kontaktowego na ich stronie internetowej.

Jednak nadal będziesz musiał czekać na odpowiedź na swoje zgłoszenia. Jeśli wolisz nie czekać na odpowiedź pomocy technicznej, możesz skorzystać z usługi telefonicznej w celu uzyskania szybkiej informacji zwrotnej. Odpowiednie numery telefonów to (0) 801 801 569 i (12) 312 27 27.

To plus, że Answear oferuje różne kanały obsługi klienta, ponieważ daje to możliwość kontaktu z firmą. Jednak obsługa klienta nie jest dostępna 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Usługa jest dostępna tylko między 8:00 a 20:00 w dni powszednie (od poniedziałku do piątku). Innym drobnym szczegółem jest to, że linie telefoniczne nie są bezpłatne, więc za wezwanie pomocy będą naliczane opłaty.

Wniosek

Polski internetowy sprzedawca mody Answear jest jednym z wiodących sklepów z modą. Chwalą się, że mają wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące trendów w modzie, klasycznych stylów i możliwości mody. Zgodnie ze swoim twierdzeniem, oferują najwyższej jakości artykuły modowe dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Oprócz posiadania towarów, firmy te z kilkoma wyróżnieniami świadczą również usługi. Mają łatwy proces zakupu obsługiwany przez różne metody płatności; wysyłają do wielu lokalizacji, zwłaszcza w Unii Europejskiej, a dostawa jest nie tylko szybka, ale oferowana jest bezpłatna wysyłka do każdej lokalizacji; istnieje również łatwy proces zwrotu z hojnym 30-dniowym okresem zwrotu; istnieje program nagradzający lojalnych klientów; a jeśli potrzebujesz skontaktować się z obsługą klienta, dostępnych jest kilka kanałów.

Szczęśliwe zakupy!!!